Opinie
Kunnen kinderen de armoede beter te lijf dan hun vastgeroeste ouders?
Verslag geschreven door Wim Bossema in de Volkskrant van 28 juni jl. van het debat I Have a Dream... Educate Yourself! Young Entrepreneurship, dat 20 juni 2008 plaatsvond in de Vondelkerk.
"Eerherstel voor het spaarvarken, daar doet de nieuwe methode uit India van armoedebestrijding nog het meest aan denken. Leer kinderen vanaf zes jaar met geld omgaan en je boort de sluimerende ondernemersgeest aan. Daaraan ontbreekt het nu zo vaak in de Derde Wereld. Dat is de gedachte achter Aflatoun, een internationaal netwerk onder de bezielende leiding van de Indiase Jeroo Billimoria.
Haar droom begon met een groep schoolkinderen die op picknick wilden gaan. Billimoria vertelde het verhaal afgelopen week in de Vondelkerk in Amsterdam."
Lees hier het volledige artikel in de Volkskrant.
Gerelateerd
Agenda
vrijdag 20 juni 2008
I HAVE A DREAM… Educate Yourself! Young Entrepreneurship
Lees meer




